NAJK organiseert samen met Pig Pioneer en het Poultry Expertise Centrum een inspirerende avond over innovatie en realtime meten in de veehouderij. Tijdens deze bijeenkomst staan de nieuwste ontwikkelingen binnen de pluimvee-, varkens- en kalverhouderij centraal.
Wat is er op het gebied van innovatie praktisch mogelijk op het boerenerf? Welke kansen bieden nieuwe technieken om emissies te verminderen, met behoud van een goede bedrijfsvoering en dierenwelzijn? En wat kunnen realtime metingen ons leren?
Ook gaan we in op het opzetten van praktijkproeven. Hoe zet je een goede proef op en wat is er nodig om de effectiviteit van innovaties betrouwbaar te beoordelen?
Kortom, een interessante en leerzame avond waarin kennis, innovatie en de praktijk samenkomen. Alle AJK-leden zijn van harte welkom!
- Wanneer? Maandag 18 januari 2027
- Wie? AJK-leden
- Waar? POV kantoor in Ede
- Meld je hier aan!
20.00 uur – Welkom en introductie -Wendy
20.10 uur – Innovatieve technieken in de varkenshouderij – Pig Pioneer
Mogelijkheden voor emissiereductie en de samenhang met bedrijfsvoering en dierenwelzijn.
20.30 uur – Innovatieve technieken voor pluimvee en kalveren – Anne-Jo (Poultry Expertise Centrum)
Mogelijkheden voor emissiereductie en de samenhang met bedrijfsvoering en dierenwelzijn.
20.45 uur – Pauze
21.00 uur – Realtime meten en onderzoek doen -Anne-Jo (Poultry Expertise Centrum)
Wat kunnen realtime metingen ons leren? Hoe zet je een goede proef op en wat is nodig om de werking van innovaties te beoordelen?
21.30 uur – Discussie en vragen
Samen in gesprek over kansen, onzekerheden en toepassing in de praktijk.
22.00 uur – Afsluiting
